+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram
Biblioteka Lipno

Czary, mary... Pstryk! - Spotkanie miłośników fotografii

Data publikacji: 2021-12-06

Biblioteka to miejsce magiczne, pozwala przenieść się w inny świat, być częścią czytanych historii. Uczestnicy spotkania fotograficznego mogli się o tym przekonać i dosłownie wejść w świat Harrego Pottera.


W miniony piątek, 3.12.2021r. wnętrza biblioteki w Lipnie zmieniły się w scenerię rodem z książek J.K. Rowling o Harrym Potterze. A to za sprawą spotkania miłośników fotografii z cyklu „Literatura w obiektywie” organizowanego przez bibliotekę w Lipnie. To już czwarte i ostatnie spotkanie w ramach cyklu w tym roku. Nie zabrakło magicznych rekwizytów, fruwających książek i tajemniczych eliksirów. Nasi modele: Katarzyna Damrych, Bartosz Smolarek oraz Maja Kowalczyk wcielili się w postacie z książek i perfekcyjnie oddali ich charakter. Miło nam było również gościć Mistrzów Fotografii, czyli członków grupy fotograficznej ze Śmigla.
W trakcie spotkania powstało mnóstwo bajkowych kadrów, które niebawem będzie można oglądać na wystawie podsumowującej cykl spotkań. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które brały udział w naszych plenerach - modelom, fotografom oraz innym uczestnikom, zaangażowanym w te wydarzenia.
Dziękujemy również Państwu Agnieszce i Zdzisławowi Kamieniarz za pomoc w organizacji jednego z plenerów w miejscu Kraina Dudusia Wesołka, Panu Rafałowi Rosolskiemu za wypożyczenie stroju ludowego, a także Ranczo Smyczyna, za udostępnienie pięknych koni i terenu, który był tłem wielu niesamowitych fotografii.

Galeria

powrót do wszystkich aktualności
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X