+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram
działaMY - konkurs na inicjatywy dla mieszkańców Gminy Lipno

działaMY - konkurs na inicjatywy dla mieszkańców Gminy Lipno

strona startowa » Projekty » Projekt BLISKO » działaMY - konkurs na inicjatywy dla mieszkańców Gminy Lipno

Rozpoczynamy nabór wniosków do Konkursu na Inicjatywy dla Mieszkańców Gminy Lipno!
Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie, warsztaty, spotkanie, chcesz coś zrobić dla lokalnej społeczności, ten konkurs jest dla Ciebie!
Pula środków finansowych to 30.000 zł podzielona na granty o wartości:
1 x 10.000 zł
2 x 5.000 zł
4 x 2.500 zł

Od Ciebie zależy o jaką kwotę będziesz się ubiegać.
W konkursie startować mogą osoby prywatne, grupy formalne i nieformalne, koła gospodyń wiejskich, samorządy szkolne, kluby zainteresowań z terenu Gminy Lipno.

Konkurs organizowany jest przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lipnie w ramach projektu działaMY, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Najważniejszym elementem podczas realizacji wydarzenia jest promocja czytelnictwa i biblioteki jako miejsca spotkań lokalnej społeczności.
W regulaminie znajdziesz wskazówki, jak w prosty sposób połączyć ciekawe wydarzenie z promocją czytania.
My również jesteśmy do dyspozycji podczas całego procesu składania wniosków. Można się z nami kontaktować telefonicznie, bezpośrednio lub poprzez social media.

WNIOSKI PRZYJMUJEMY DO 26.04.2023 r.

Dokumenty do pobrania:

W projekcie BLISKO działaMY z partnerami: Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Lipnie, Sołectwem Lipno, Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Goniembicach, Kołem Gospodyń Wiejskich w Wyciążkowie oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Lipnie.

Patronat medialny
Radio Elka


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X