+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram
Inne usługi

Inne usługi

strona startowa » Usługi » Inne usługi

W naszych bibliotekach dostępne są następujące usługi:

Usługi ksero oraz wydruki:

Rodzaj usługi

Cennik

odbitka A4 czarno-biała

0,20 zł

odbitka A4 kolor

0,30 zł

odbitka A3 czarno-biała

0,50 zł

odbitka A3 kolor

0,60 zł

skan

bezpłatnie

* W filii w Wilkowicach dostępne są obecnie wydruki czarno-białe A4 oraz możliwość wykonania skanu, również w formacie A4.

Książka na telefon:

Z usługi mogą korzystać Czytelnicy, zgodnie z Regulaminem
[Regulamin Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipnie, pkt. IV. Usługi dodatkowe]

IV. Usługi dodatkowe.

§ 8

1. Z usługi „Książka na telefon” mogą korzystać mieszkańcy Gminy Lipno, którzy ze względu na stan zdrowia, wiek lub stopień niepełnosprawności nie mają innej możliwości wypożyczenia książek. Usługa dostawy i odbioru książek jest bezpłatna. Książki można zamawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biblioteki pod numerem telefonu: 65 5 260 017. Zamówione książki będą dostarczane do domów czytelników przez pracowników Biblioteki raz w miesiącu – w ostatni czwartek każdego miesiąca w godzinach od 10:00 do 15:00, jeśli wystąpi zapotrzebowanie. Dyrektor biblioteki w szczególnych przypadkach może zmienić termin dostarczenia książek. Przy zapisie Czytelnik powinien: okazać dowód osobisty, wypełnić kartę zapisu i zobowiązać się podpisem do przestrzegania niniejszego Regulaminu. Czytelnik zobowiązany jest do informowania Biblioteki o zmianie miejsca zamieszkania. Z usługi „Książka na telefon” ze względów sanitarno-epidemiologicznych nie mogą skorzystać Czytelnicy, u których w domu panuje choroba zakaźna.

Pomoc w korzystaniu z e-usług (katalog online, e-usługi):

Nasi bibliotekarze udzielają pomocy w korzystaniu z różnego rodzaju usług internetowych, takich jak:

Czasopisma dostępne na miejscu, na tabletach:

W bibliotece w Lipnie oraz w filii w Wilkowicach czytelnicy mogą wypożyczyć na miejscu tablet z dostępem do prenumeraty dwóch dzienników w formie cyfrowej: Przeglądu Sportowego i Gazety Wyborczej. Codziennie dostępne jest nowe wydanie.

Załączniki:


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X