+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram
Nasz zespół

Nasz zespół

strona startowa » O nas » Nasz zespół

Agnieszka Kozłowska - dyrektor biblioteki, ale przede wszystkim bibliotekarka z jedenastoletnim stażem pracy. Ukończone studia: bibliotekoznawstwo oraz pedagogika. Marzycielka, romantyczka i niepoprawna optymistka. Na co dzień nie potrafi żyć bez kontaktów z ludźmi!, bez kawy! i bez muzyki! Miłośniczka rowerowych wycieczek i spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody. Uwielbia wszystko, co związane jest z kulturą oraz klimatem polskiej wsi – ceni jej wartości i krajobraz. W wolnych chwilach relaksuje się przy dobrej literaturze albo samotnie słucha muzyki. Prywatnie oddana Rodzinie, zawodowo – pracy. Jej motto życiowe brzmi: „Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”. (Dan Brown).


Krystyna Makałowska - starszy bibliotekarz z 7-letnim stażem pracy. Z zawodu socjolog kultury, bibliotekarz, instruktor tańca i fitness. Z zamiłowania bibliotekarz bez granic, koordynator projektów. Kocha pracę z ludźmi, atmosferę wspólnego tworzenia, poczucie misji oraz działania aktywizujące społecznie. Miłośniczka tworzenia, pasjonatka fotografii i malarstwa oraz wszelkich sztuk plastycznych i wizualnych. Uwielbia taniec i góry, nie wyobraża sobie życia bez muzyki, miłości, psów oraz makaronu.


Natalia Laskowiak - z wykształcenia polonistka i kulturoznawca. Na filologii brakowało jej bardziej interdyscyplinarnego podejścia, stąd kulturoznawstwo. Nie, to nie były studia, to była po prostu fantastyczna podróż przez historię kultury, filozofii, sztuki, filmu… i taki moment w życiu, w którym wiedziała już, że animacja kultury to jej żywioł.Sześć lat temu zaczęła się jedna z najciekawszych przygód w jej życiu – biblioteka. Biblioteka to dla niej nieskończona przestrzeń twórczych działań i przede wszystkim praca z ludźmi. Każdy nowy projekt to nowe wyzwanie i okazja do działania z lokalną społecznością.Całym sercem kocha kino: historię, teorię, a nawet od czasu do czasu coś zmontuje. Z niekłamaną przyjemnością redaguje i robi korekty tekstów. Nie wyobraża sobie życia bez kawy, podróży z przyjaciółmi i oczywiście dobrej książki i filmu, najlepiej jeśli akcja dzieje się gdzieś…w odległej galaktyce.


Alina Biała - początkujący bibliotekarz, który ciągle nie dowierza w swoje szczęście przebywania wśród książek oraz podobnych sobie Pasjonatów. Z wykształcenia pedagog pracy socjalnej oraz doradztwa zawodowego. Niepoprawna książkoholiczka, kolekcjonerka kubków i długopisów. Uzależniona od kawy, poezji, teatru, dobrego reportażu, a także blogów literackich i psychologicznych. Tak jak i czytać, uwielbia pisać – nie tylko o książkach. Aktywnie zaangażowana w działalność związaną z poprawianiem losów bezdomnych czworonogów, miłością bezwarunkową darzy psy, koty i las. Zakochana mama sześciorga. Uważa, że każdy z nas jest najlepszym autorem swojej życiowej powieści.


Marlena Frąckowiak - najmłodsza stażem pracy, pasjonatka fotografii i grafiki komputerowej. Z wykształcenia fotograf, z zamiłowania do książek bibliotekarz. Typowa „jesieniara” uzależniona od herbaty, dobrej książki i ostatnimi czasy Netflixa. Prywatnie mama dwójki urwisów. Nie wyobraża sobie życia bez aparatu fotograficznego, rozmów ze znajomymi i… memów. W wolnych chwilach montuje filmy, przerabia zdjęcia i słucha muzyki. Rozpoczynając pracę w bibliotece poczuła, że jest w końcu na właściwym miejscu.


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X