+ A A - wcag-contrast-on
icon facebook icon youtube icon instagram
Wynajem sal i sprzętu

Wynajem sal i sprzętu

strona startowa » Usługi » Wynajem sal i sprzętu

Galeria Akwarium

Przeszklona, nowoczesna galeria (50 m2), wyposażona w system zawieszeń, ramy w różnych rozmiarach oraz oświetlenie, które można ustawić, według własnych preferencji. Do dyspozycji są również mobilne stoły, krzesła, warnik, serwis kawowy, przenośny rzutnik, ekran mobilny, flipchart, nagłośnienie. Dzięki temu mogą Państwo z powodzeniem zorganizować wernisaż, spotkanie, czy też konferencję. Galeria znajduje się na pierwszym piętrze, w budynku dostępna jest winda.

Sala Konferencyjna

Zmodernizowana sala konferencyjna o powierzchni 74 m2, wyposażona w system nagłaśniający, podwieszany rzutnik, mobilne stoły oraz krzesła konferencyjne. Idealne miejsce na spotkanie biznesowe, konferencję, czy też szkolenie. Obok Sali konferencyjnej znajduje się Galeria Akwarium, w której można zorganizować przerwę kawową. Sala konferencyjna znajduje się na pierwszym piętrze, w budynku dostępna jest winda.

Sala spotkań

Sala o powierzchni 57 m2, dodatkowo wyposażona w aneks kuchenny oraz toaletę. Sala posiada oddzielne wejście. Idealne miejsce na imprezy okolicznościowe, ale również szkolenia, czy też konferencje.


Regulaminy i cenniki

Pobierz pliki PDF


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X